Willa FENIKS

Niechorze, pokoje

 Serdecznie zapraszamy do Willi FENIKS w Niechorzu. 

W obiekcie każdy znajdzie warunki do wypoczynku. Bliskość plaży ( 250 metrów ) będzie bardzo dogodna dla miłośników słońca i nadmorskiego relaksu. Natomiast amatorów bardziej aktywnego spędzenia czasu zachęcamy do gry w siatkówkę plażową, rowerowych wycieczek po okolicy czy podróży Nadmorską Kolejką Wąskotorową. 

  

Willa FENIKS udostępnia 7 komfortowych pokoi  z wyjściem na balkon oraz 10 nowocześnie urządzonych apartamentów wraz z aneksami kuchennymi. 

Nowoczesne pokoje z aneksem kuchennym i łazienką  o powierzchni 24 m², z pewnością zapewnią wygodę podczas urlopu. 

 

Oferujemy Państwu również  10 apartamentów - większość z nich posiada wyjście na balkon lub taras. Przestronne 2-pokojowe apartamenty o powierzchni około 38 m² każdy  salon z aneksem kuchennym, sypialnia i łazienka). 

 

Zarówno apartamenty jak i pokoje posiadają: 

 

 • balkon lub taras
 • łazienkę o wysokim standardzie: kabina prysznicowa, ręczniki
 • aneks kuchenny: lodówka, czajnik elektryczny, płyta ceramiczna, okap, komplet naczyń, garnki, sztućce
 • TV Sat (nc+) - TV LCD 26” 
 • Parking - 1 miejsce dla 1 pokoju 
 • internet - bezpłatne Wi-Fi 
 • altana do grillowania
 • na plażę - darmowe wypożyczanie parawanów

Dodatkowo w obiekcie oferujemy udogodnienia dla rodzin z małymi dziećmi -  łóżeczka turystyczne z materacem i pościelą, krzesełka do karmienia, wanienki do kompania. 


Na ogrodzonym terenie znajduje się również plac zabaw na świeżym powietrzy jak i pokój zabaw w budynku w razie niepogody. 


Wyposażenie obiektu

 • Grill
 • Internet Wi-Fi
 • Ogród
 • Parking
 • Sprzęt plażowy
 • Wypożyczalnia rowerów

Wyposażenie pokoi

 • Aneks kuchenny
 • Balkon
 • Część pokoi z balkonami
 • Dostęp do kuchni
 • Dostęp do łazienki
 • Internet
 • Lodówka
 • TV-Sat
 • Taras
 • Telewizor

 

CENNIK 2015


POKOJE

APARTAMENTY


Cena pokoju dwuosobowego

Dodatkowo za każde dziecko
(3 – 15 lat)
Cena całego apartamentu
(max. 5 osób)

30.04.2015 - 27.06.2015 29.08.2015 - 26.09.2015

700 zł / 7 dni

100 zł / 7 dni

1100 zł / 7 dni

27.06.2015 - 29.08.2015

1100 zł / 7 dni

100 zł / 7 dni

1700 zł / 7 dni

W cenę wliczona jest opłata klimatyczna.

REGULAMIN WILLI FENIKS
I. Usługodawca - Witold Bajerlein - właściciel nieruchomości przy ul. Granicznej 7A w Niechorzu 72-350, zamieszkały Mrowino, ul. Łąkowa 26, 62-090 Rokietnica.
II. W momencie dokonania przez Gościa rezerwacji dotyczącej wynajęcia apartamentu zostaje zawarta umowa pomiędzy Gościem a Usługodawcą, dla której obowiązują warunki określone poniżej.

Rezerwacja
Rezerwacji dokonuje się telefonicznie pod numerem podanym na stronie willi Feniks. Po uzgodnieniu terminu i ceny, dokonuje się wpłaty na adres podany przez właściciela willi Feniks w ramach zaliczki na poczet wczasów.
Zaliczka
Zaliczkę należy wpłacić przelewem lub przekazem, w terminie nie dłuższym niż dwa tygodnie od telefonicznej rezerwacji. Zaliczka jest bezzwrotna. W razie rezygnacji z powodu zdarzeń losowych, istnieje możliwość przełożenia rezerwacji na inny termin. Gość zobowiązany jest do dokonania przedpłaty w wysokości 30 % wartości usługi zgodnej z zamówieniem i uzgodnioną ceną. Przedpłata dokonana jest przelewem na konto bankowe Usługodawcy:        05 9043 1041 2041 0041 5341 0002
Po zaksięgowaniu przedpłaty apartament jest rezerwowany dla Gościa. Przedpłata stanowi zadatek i jednocześnie potwierdzenie złożonej rezerwacji. W przypadku, gdy nie zostanie dokonana przedpłata w uzgodnionym terminie rezerwacja może być anulowana automatycznie przez Usługodawcę.
Terminy pozostałych wpłat
Pozostałą do uregulowania należność z tytułu zamówienia Gość wpłaci najpóźniej w dniu przyjazdu. Płatność może by dokonana przelewem na konto bankowe lub gotówką w biurze Usługodawcy.
Ceny i Usługi
W cenę doby apartamentu wliczone są koszty używania energii oraz wody. Nasze ceny są cenami brutto i zawierają 7% podatku VAT.  W cenę wliczone są podstawowe usługi serwisowe: opłata rezerwacyjna, wymiana pościeli i ręczników co 7 dni, końcowe sprzątanie.
Przyjazd i wyjazd
Do miejsca wypoczynku uczestnik dojeżdża na własny koszt. Goście są oczekiwani po godz 14:00, wcześniejszy przyjazd podlega uzgodnieniu w momencie dokonywania rezerwacji. Godziny wyjazdu i przekazania lokalu uzgadniane są najpóźniej w przeddzień wyjazdu. Opuszczenie apartamentu w dniu wyjazdu następuje nie później niż o godz. 10:00 za wyjątkiem personalnych wcześniejszych ustaleń. Przekazanie i odbiór apartamentu dokonuje Usługodawca wspólnie z Gościem.
Meldunek
Klienci pensjonatu zobowiązani są dokonać meldunku niezwłocznie po przyjeździe u naszego pracownika. W celu potwierdzenia tożsamości, klient ma obowiązek okazać się dokumentem z fotografią (Ust. z 10.04.1974 o ewidencji ludności i dowodach osobistych Dz.U. z 2001 nr 87 poz.960). Osobom postronnym nie udzielamy żadnych informacji o danych osobowych zameldowanych gości naszego pensjonatu. Jesteśmy jednak zobowiązani do meldunku każdego gościa. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość
Parking
Wjazd i parkowanie pojazdów dozwolone jest wyłącznie w miejscach wyznaczonych do tego celu. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony. Właściciel terenu nie ponosi odpowiedzialności za pozostawione pojazdy ani znajdujące się w nich mienie.
Maksymalna liczba osób
W apartamencie mogą zamieszkać 2 osoby dorosłe z dziećmi do lat 15. W przypadku przekroczenia maksymalnej dopuszczalnej liczby osób bez konsultacji, Usługodawcą ma prawo do natychmiastowego zerwania umowy lub ustalenia nowych warunków umownych z Gościem.
Zwierzęta
O pobycie zwierząt należy poinformować pracownikiem momencie rezerwacji. Gość pensjonatu przywożący ze sobą psa lub inne zwierze domowe obowiązany jest zachować wszelkie środki bezpieczeństwa, ażeby zwierzę nie zagrażało innym wczasowiczom bądź pracownikom pensjonatu. Pełną odpowiedzialność za szkody spowodowane przez zwierzę ponosi jego właściciel bądź osoba, pod której opieką pozostaje ono w pensjonacie. Za pobyt zwierząt w pensjonacie pobiera się opłatę w wysokości określonej w Cenniku. Zwierzęta powinny mieć własne posłanie.
Palenie papierosów
Usługodawca nie wyraża zgody na palenie papierosów w apartamencie za wyjątkiem balkonu (na tarasach przygotowaliśmy popielniczki).
Pozostawione przedmioty
Przedmioty osobistego użytku pozostawione przez wyjeżdżającego gościa będą odesłane na jego koszt na wskazany adres. W przypadku nie otrzymania takiej dyspozycji przedmioty te przechowane zostaną przez miesiąc, a następnie zniszczone.
Zasady przestrzegania ciszy i porządku
Należy przestrzegać ogólnych zasad porządku i spokoju publicznego oraz tradycyjnej ciszy nocnej po godzinie 22:00. Dzieci do lat 8 przebywają na terenie domu wypoczynkowego tylko pod opieką dorosłych. Z chwilą przejęcia kluczy do pokoju zameldowany Gość staje się osobą materialnie odpowiedzialną za wyposażenie wynajętego pokoju. Za wszelkie zauważone i niezgłoszone od razu po wprowadzeniu się do pokoju braki i usterki w wyposażeniu odpowiada aktualny najemca pokoju. Gość ponosi pełną odpowiedzialności materialną za wszelkiego rodzaju uszkodzenia lub zniszczenia przedmiotów wyposażenia i urządzeń technicznych (również zagubienie kompletu kluczy) pensjonatu powstałe z jego winy lub winy odwiedzających. Za zniszczenia wykryte po opuszczeniu pokoju po wcześniejszej konsultacji z najemcami zostaną oni obciążeni kosztami naprawy. Ze względu na wymagania ochrony przeciwpożarowej oraz ogólnego bezpieczeństwa w pokojach nie wolno używać grzałek, kuchenek mikrofalowych, grzejników, urządzeń gazowych, przyrządów lub aparatów zasilanych energią elektryczną, niestanowiących stałego wyposażenia pokoju. Nie dotyczy to ładowarek i zasilaczy urządzeń RTV oraz komputerowych. Zabrania się wykonywanie lub odtwarzanie głośnej muzyki bez zgody kierownictwa. Goście pensjonatu korzystający z usług ośrodka zobowiązują się przestrzegać postanowień niniejszego regulaminu, przepisów BHP i przeciwpożarowych oraz stosować się w sytuacjach wyjątkowych do próśb pracowników obiektu.
Reklamacje
Świadczymy usługi zgodnie ze swoją kategorią, w przypadku zastrzeżeń, reklamacji dotyczących, co do jakości usług, gość proszony jest o zgłoszenie ich nie później niż dobę od momentu meldunku, reklamacje składane w dniu wykwaterowania nie będą rozpatrywane. Jednocześnie informujemy, że nie odpowiadamy za niedogodności spowodowane z przyczyn od nas nie zależnych, np. przerwy w dostawie prądu czy wody.
Postanowienia końcowe
W sprawach nieuregulowanych Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa zastosowanie mają odpowiednio przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o usługach turystycznych. Regulamin pensjonatu i usług gastronomicznych podaje się do wiadomości poprzez zamieszczenie na stronie internetowej www.willafeniks.pl, w drodze indywidualnego zapoznania się przez klienta przy czynnościach meldunkowych na tablicy informacyjnej oraz w pokojach gościnnych. Regulamin niniejszy zatwierdzony został przez właścicieli, kierownictwo i pracowników ośrodka i obowiązuje od dnia 1 stycznia 2009 r.

Willa FENIKS Niechorze

WILLA FENIKS w Niechorzu oferuje przestronne pokoje i apartamenty z kompleksowym wyposażeniem. Willa FENIKS położony jest w Niechorzu przy ulicy Granicznej 7. Region: - Pomorze Zachodnie. Podczas pobytu w pokoju warto zwiedzić atrakcje ul. Granicznej i okolicy.

Nasi partnerzy